iaeo.ir

سامانه خدمات الکترونیک سازمان

متقاضیان واجد شرایط بیمه درمان تکمیلی سازمان نظام مهندسی کشاورزی اعلام شد

تاریخ : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

برای نخستین بار علاوه بر پرسنل و اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان ها تمامی شرکت های تابعه سازمان و فعالان بخش کشاورزی می توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در سراسر کشور بهره مند شوند.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، پرسنل سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ها، پرسنل شرکت ها و صندوقهای تابعه سازمان، پرسنل شعب شهرستانی و نمایندگی های سازمان، اعضای حقیقی و حقوقی سازمان و بهره برداران دارای مجوز از سازمان (گلخانه، دامپروری، شیلات، گیاهپزشکی و فروشندگی ، توزیع نهاده های کشاورزی و زنجیره ها و شرکتهای پخش) می توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی برخوردار شوند.
بنابر این گزارش، به منظور استفاده کامل از تمامی خدمات درمان تا حداکثر سقف تعهدات درمان لازم است تعداد متقاضیان در مجموع تمام استان ها به جمعیت ۱۵۰۰ نفر برسد.
بر این اساس و با توجه به اتمام مدت قرارداد بیمه درمان تکمیلی سال ۱۳۹۴ در تاریخ  ۱۰ خردادماه ۹۵ ، متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تقاضا با شعبه بیمه تجاری کشاورزی با شماره های ۸۸۵۵۷۲۱۴-۰۲۱ و ۸۸۵۵۷۲۹۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.