iaeo.ir

سامانه خدمات الکترونیک سازمان

برنامه مشترک سازمان نظام مهندسی کشاورزی اصفهان با سازمان هواشناسی

تاریخ : ۲۷ خرداد ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان، رییس سازمان، معاون برنامه ریزی اشتغال و نماینده سازمان در جلسات تهک کشاورزی با مدیر کل هواشناسی استان دیدار کردند.
در ابتدای  این جلسه اسدی، رییس توسعه مدیریت و منابع انسانی و همچنین رییس تهک  (توسعه هواشناسی کاربردی) هواشناسی استان ضمن خوشامدگویی به بیان تغییر رویکرد اداره هواشناسی طی سالیان گذشته و برقراری ارتباطات موثر با سازمان ها و انجمن های مردم نهاد پرداخت.
در ادامه رییس سازمان با اشاره به قانون تاسیس سازمان دو هدف اصلی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را مهندسی سازی فرایندهای تولید و توانمندسازی دانش آموختگان و بسترسازی ورود ایشان به عرصه کشاورزی برای انتقال دانش و ارتقای بخش عنوان کرد. هم چنین کسب رتبه های برتر را مرهون حضور دانش آموختگان توانمند در بخش دانست.
تقی پور خاطر نشان ساخت شرکت های خدمات مشاوره ای،‌ فنی و مهندسی کشاورزی با پراکنش مناسب در سطح استان بازوی توانمند و اجرایی سازمان و نقطه اتصال و پیوند به بهره برداران و فرصت مناسبی برای انتقال داده ها و یافته های هواشناسی به کشاورزان و بهره بردارن می باشند.
در ادامه مدیر کل هواشناسی دیدگاه های مثبتی در خصوص ارتباط با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی بیان کرد. بیجندی به تحول در نظام آموزشی سازمان اشاره کرد که علاوه برانتقال یافته های جدید به دانش آموختگان،  یافتن ادبیات مشترک مهندسین کشاورزی و کشاورزان را از دستاوردهای مهم این نظام دانست.
پس از آن تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان و اداره کل هواشناسی استان مبادله و طرفین متعهد به اجرای آن شدند.

برای مشاهده تفاهم نامه اینجا کلیک کنید.