نحوه ثبت نام متقاضیان جدید و اعضای قدیمی در سایت iaeo.ir

تاریخ : 19 مارس 2014

به اطلاع همه اعضای سازمان میرساند بر اساس مصوبه شورای مرکزی برای شرکت در مجمع انتخابات چهارمین دوره شورای نظام مهندسی کشاورزی در 5 اردیبهشت 1393 ارائه کارت عضویت جدید الزامی می باشد. لذا در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سایت www.iaeo.ir اقدام نمایید.دقت شود اصل مدارک مورد نیاز بر اساس استاندارد سایت اسکن شود.

ضمنا اعضایی که تا 20 فروردین 1393 در سامانه ثبت نام نمایند از تخفیف 50 درصدی بدهی حق عضویت سالهای قبل برخوردار خواهند شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی(دقت شود)

فایل اسکن رنگی از:

-شناسنامه(صفحه اول و در صورت لزوم توضیحات در قالب یک فایل با اندازه1181*827 پیکسل و رزولوشنdpi 100)

– کارت ملی(روی کارت ملی با اندازه551*394 پیکسل و رزولوشنdpi 100)

-مدرک یا مدارک تحصیلی(با اندازه1181*827 پیکسل و رزولوشنdpi 100)

-عکس4*3(با اندازه354*472 پیکسل و رزولوشن100dpi-

-روی کارت عضویت قدیمی سازمان(با اندازه551*394 پیکسل و رزولوشنdpi 100)
dpi 300)

-فایل اسکن مدارک فوق حتماً با فرمتjpeg و حجم کل مدارک اسکن شده حداکثر 400مگابایت باشد.

ضمناً برای واریز بر خط(آنلاین) حق عضویت کارت بانکی عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم مورد نیاز است.

تبصره:
۱-عکس خواهران باید با حجاب کامل باشد
۲-تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۳- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۴- حتی‌الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.عکسهای که به صورت کیفیت پایین-اندازه نا مناسب-به صورت مورب و کج اسکن شده باشد به هیج وجه تایید نخواهد شد

 توجه:

*به غیر از اسکن رنگی گواهینامه موقت یا دانشنامه به مابقی مدارک ترتیب اثر داده نمی شود

*اسکن کارت عضویت نظام مهندسی فقط مربوط به اعضایی که عضو نظام مهندسی و دارای کارت نظام مهندسی هستند

تذکرات مهم

 

۱-جهت ثبت نام در مرحله اول  که می بایست اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید نام کاربری و کلمه عبور  و ایمیل خود را با دقت و به دلخواه (نام کاربری حتما با حروف شروع شود) وارد نمایید تا در صورت بروز مشکل قابل پیگیری باشد.

 

۲-بعد از این مرحله به هر دلیلی ارتباط شما از طریق اینترنت  قطع شود بعد از اتصال و ورود به سایت باید به قسمت ورود رفته(نه ثبت نام) و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد  نمایید و به منوی کاربری  و عضویت و بروز رسانی  رفته واطلاعات خود را تکمیل نمایید.ضمنا به روز رسانی را از صفحه ای شروع کنید که اطلاعات شما ناقص ثبت شده و نیازی به تکمیل مشخصات در صفحه اول(مشخصات فردی) نیست.

 

۳-اگر به هر دلیلی نام کاربری  و رمز عبور خود را فراموش کردید به قسمت ورود رفته و گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده اید  را کلیک  کرده و ایمیل یا شماره تلفن همراه خودرا وارد نمایید تا نام کاربری و رمز عبور به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال گردد.اگر به هر دلیلی رمز ارسالی به ایمیل یا شماره همراهتان اشتباه بود با مسئول ثبت نام نظام  استان تماس بگیرید.

4- در ثبت نام شماره همراه و ایمیل شخصی خود را معرفی نمایید ضمنا از شماره همراه و ایمیل خود برای دیگران استفاده نکنید سیستم شماره همراه و تلفن تکراری را همانند کد ملی تکراری نمی پذیرد.

5-در صورتیکه در مرحله ثبت نام پیغام کد ملی مربوط به فرد دیگریست را مشاهده نمودید به این معناست که شما در مراجعه قبلی خود و ثبت نام؛ صفحه اول مشخصات را وارد و تایید کرده اید لذا طبق توضیحات بند 2 اقدام نمایید.

6-در مورد کسانیکه ثبت نام آنان با موفقیت انجام میشود ولی مدارک یا مشخصات ثبتی آنان در مرحله بررسی توسط همکاران سازمان رد میشود پس از مراجعه به کارتابل عضویت خود(از قسمت اعضای حقیقی ورود) و اصلاح موارد خواسته شده حتما صفحه آخر (ثبت نهایی و ارسال مدارک) را تایید نمایند تا مدارک مجددا در کارتابل بررسی توسط همکاران سازمان قابل مشاهده باشد.

 

راهنمای کامل ثبت نام در ۳ مرحله در ۳ لینک زیر:

 

۱-۱۰ راهنمای ثبت نام

 

۱۱-۲۲ راهنمای ثبت نام

 

۲۳-۳۵ راهنمای ثبت نام

 

تلفن تماس:8377151 داخلی 6

 

روابط عمومی سازمان