ثبت نام دوره های آموزشی
ثبت نام دوره های آموزشی

دوره آموزشي طراحي و اجراي سيستمهاي آبياري تحت فشار – زمان ثبت نام يازدهمين آزمون آبياري تحت فشار

تاریخ : 15 ژوئن 2016

به اطلاع اعضاي سازمان نظام مهندسي در كليه گرايش هاي آبياري مي رساند ثبت نام دوره آموزشي طراحي و اجراي سيستمهاي آبياري تحت فشار تا 15 تير 95 از طريق سامانه iaeo.org/lorestan قسمت ثبت نام دوره هاي آموزشي انجام مي گردد.

 

زمان ثبت نام در دوره : تا 15 تير 95

مكان برگزاري : سازمان نظام مهندسي كشاورزي لرستان

هزينه ثبت نام : 5000000 ريال (پانصد هزار تومان) واريز به حساب شماره 2734217 بانك رفاه بنام سازمان نظام مهندسي كشاورزي لرستان

تذكر: شرط برگزاري دوره به حد نصاب رسيدن دوره(20 نفر) مي باشد.

كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 06633331492  داخلي 3 قسمت آموزش

 

—   اطلاعيه ثبت نام يازدهمين آزمون طراحي و اجراي سيستمهاي آبياري تحت فشار —

به گزارش معاونت آموزش و فناوری، ثبت نام یازدهمین آزمون طراحی و اجرای سامانه های آبیاری تحت فشار از هفته اول تیرماه به مدت یک ماه از طریق سامانه خدمات الکترونیکی  سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به آدرس www.iaeo.ir (ثبت نام صرفا الکترونیکی می باشد)  آغاز می گردد.
بنابر این گزارش، با توجه به درخواست مکرر متقاضیان و همچنین بر اساس هماهنگی های انجام شده با مجری طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری وزارت جهادکشاورزی، مقرر شد آزمون آبیاری از امسال در دو نوبت (شش ماهه اول و دوم) برگزار گردد.
بر اساس دستورالعمل مربوطه، آن دسته از متقاضیانی که در آزمون دهم علی رغم کسب معدل قبولی در هر دو بخش طراحی و اجرا، تنها در یک درس نمره قبولی را کسب نکرده اند، شامل آزمون تک درس شده و در مرحله ثبت نام بایستی گزینه مربوطه را به همراه درس مورد نظر انتخاب نمایند. برنامه زمان بندی برگزاری آزمون همزمان با شروع ثبت نام به اطلاع خواهد رسید.

 

 

“روابط عمومي سازمان نظام مهندسي لرستان”