No Banner to display

بیانیه روز جهانی قدس

تاریخ : ۹ تیر ۱۳۹۵

بسمه تعالی
بیانیه روز جهانی قدس
روز مرگ بر استکبار جهانی،صهیونیسم وآل سعود
روز قدس نماد صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی حق در مقابل باطل، متوقف کننده حذف فلسطین از نقشه‌ی جغرافیای جهانی، روز خنثی کردن توطئه فراموشی مسأله فلسطین، روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین و روز آزمایش بزرگ ملت‌های مسلمان است.
رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خمینی (قدس سره) خطاب به ملت ایران فرمودند: ملت مسلمان ایران! روز قدس، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین؛ روز قدس، یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، [بلکه] روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت هایی است که در زیر فشار ظلم امریکا و غیر امریکا بودند، در مقابل ابرقدرت هاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند.
بنابر تاکید مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای ، مساله فلسطین علیرغم تلاش همه جانبه آمریکا و دیگر حامیان رژیم صهیونیستی برای القای آن بعنوان مسئله ای منطقه ای ، عربی و یا ملی ،دیگر از یک موضوع صرفاً عربی و اسلامی فراتر رفته و بعنوان مساله ای جهانی ، بین المللی و حقوق بشری مورد توجه و اهتمام همه ملتهای آزاده است و حاوی این پیام روشن است که وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی به خصوص در فلسطین و مقاومت و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر اشغالگران تنها راه آزادی فلسطین عزیز است.
بر همین اساس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی، ضمن اعلام انزجار از توطئه های آل سعود به کمک رژیم غاصب صهیونیستی برعلیه مردم مسلمان کشورهای ایران، سوریه، فلسطین، عراق، بحرین و سایر کشورهای اسلامی، به همراه خانواده بزرگ مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان شمالی در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس شرکت خواهد کرد و از کلیه هموطنان و سایر اقشار جامعه دعوت می نماید تا در روز جمعه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۵ با حضور در راهپیمایی پرشور روز قدس، مراسم گرامیداشت این روز را با عظمت تر از همیشه برگزار نمایند.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی